Akademi

Fashion Week Kiev by radmin

Fashion Week Kiev,Sait Emir sponsorluğunda gerçekleşti.Bu iş birliğine ortak olan Sait Emir mutluluğunu ve heycanını tüm destekçileri ile paylaştı.Gelecek dönem Ukraynada gerçekleştirilcek Fashion Week için tüm hazırlıklarını sürdüren Sait Emir Model Akademi yeniden yankı uyandırmayı hedefliyor. 

Read more

Yıldırım Mayruk Jubile by radmin

Türkiye modasının öncü isimlerinden Yıldırım Mayruk, başarılı iş adamı Sait Emir sponsorluğunda tarihi Fişekhane’de gerçekleştirilen gece ile meslek hayatına veda etti.

Çok sayıda ünlü sanatçı ve modelin de katıldığı jübile gecesinde Yıldırım Mayruk arşivindeki 1000’den fazla elbise içinden, 1960’tan günümüze kadar gelen kostümlerden 200’ü tanıtıldı. 200 Elbise için 200 manken defilede yer aldı.

Yıldırım Mayruk jübile defilesinde sırasıyla Ahu Yağtuğ, Arzum Onan, Çağla Şikel, Canan Mutluer, Duygu Ulaş, Ebru Güzel, Ebru Ürün, Ece Gürsel, Ece Pirim, Emel Yıldırım, İvana Sert, Özlem Yıldız, Pınar Tezcan, Sema Şimşek, Şenay Akay, Tuğçe Sarıkaya ve Türkan Şoray podyuma çıktı.

15 Milyon TL değerindeki koleksiyonda kullanılan kumaş, malzeme ve aksesuarlar dünyanın en seçkin markaları tarafından Yıldırım Mayruk için üretildi. 1500 saat el işçiliği ile işlenen kostümlerin tasarım gücü tüm zamanların en iyisi olma iddiasını yeniden ortaya koydu.

Gecenin mimarı başarılı iş adamı Sait Emir ise açılış konuşmasında, “Arkadaşlarla kendi aramızda konuşurken bu geceye Apocalypse adını verdik. Apocalypse eski Mısır’da yeniden doğuş demek. Bu bir son değil başlangıç.” dedi.Oyuncu Mert Fırat ve Tuğçe Sarıkaya Dağıstan’ın sunumuyla sınırlı sayıda özel konukların katılımı ile gerçekleşen 60 yıl Türk modasına yön vermiş “Grand Couturier Yıldırım Mayruk” defilenin koreografisi ise Asil Çağıl tarafından yapıldı.

Read more

Kiev’de Muhteşem Gece by radmin

Sait Emir sponsorluğunda başarılı moda tasarımcısı Cihan Nacar’ın özel koleksiyonu sanatsal bir defile ile harika bir şekilde organize edilerek moda severlerle buluşturuldu.

Read more

Best Of Model 2020 by radmin

Best Of Model 2020 birincileri başarılı iş insanı Sait Emir sponsorluğunda Fişekhane’de düzenlenen tören ile belli oldu.

Read more

Fashion TV Ödül Gecesi by radmin

Fashion Tv Ödül Gecesi, Tarihi Fişekhane de büyük bir organizasyonla gerçekleştirildi. Bu özel gecede Sait Emir “YILIN EN MODA DEFİLE ORGANİZASYONU” ödülüne layık görüldü. Sait Emir kendi yaptığı işleri tarif ederken; dahil olduğu ve tasarladığı tüm işlerini, Mimar Sinan’a ait olan “Yaptığın işi gönlünde hissedersen ırmaklar çağlar içinde” sözünü hatırlayarak organize ettiğini belirtmektedir. Her zaman en iyisinin nasıl olması gerektiğini düşünerek ve hayal ederek projelerine hazırlanır.

Read more

Modacı İvana Sert Sait Emir Model Akademi’de by radmin

Manken ve Modacı İvana Sert mesleğinin sıradışı tüyolarını ve en ilginç anılarını model,model adayları ile paylaştı.Apocalypse Fashion Ajans ve Sait Emir Model Akademi’de gerçekleştirdiği özel workshop’larda yeni nesil modellere işin püf noktalarını anlatan ve bir defilede nasıl başarılı yürünür eğitimleri veren Ivana Sert ile gelecek günlerde de özel workshop’lar yapmaya devam edeceğiz.

Read more

Sanatsal Defile by radmin

Cihan Nacar İlkbahar-Yaz 2021 Koleksiyonunu Kiev’de Sundu
Sanatsever Sait Emir’in destekleriyle gerçekleştirilen defile, Kiev merkezde bulunan Arsenal Uluslararası Sanat ve Kültür Müzesi’nde, 136 metre kurulan dev podyumda gerçekleştirildi ve bu alanda da bir ilke imza atılmış oldu. Defilede 40 kişilik Ukrayna Senfoni Orkestrası, canlı olarak Vivaldi’nin ‘Dört Mevsim’ adlı bestesini çaldı. Çok etkileyici bir ambiyans ile gerçekleşen defile tam anlamıyla sanatı ve modayı birleştirdi.  Ukrayna’da ve Türkiye’de ilk kez bu kadar büyük bir prodüksiyon ile gerçekleştirilen ‘Sanatsal Defile’ yankıları sürüyor.

İşte bazı haber kaynaklarının adresleri.

https://www.samdan.com.tr/galeri/moda/cihan-nacar-2021-ilkbahar-yaz-koleksiyonu
https://www.hurriyet.com.tr/kelebek/keyif/sanat-ve-moda-bulustu-41697079
https://www.instyle.com.tr/fotohaber/cihan-nacar-ilkbahar-yaz-2021-koleksiyonunu-kievde-sundu-18441
https://www.habernediyor.com/medya/unlu-tasarimci-cihan-nacar-buyuk-defilesini-dijitale-tasiyor-h54312.html
https://www.sabah.com.tr/magazin/2021/01/30/akkaya-kievde-podyuma-cikacak
https://www.sondakika.com/haber/haber-ukrayna-fashion-week-te-deniz-akkaya-podyuma-13899673/
https://www.oncevatan.com.tr/magazin/cihan-nacardan-sanatsal-defile-h162193.html
https://www.sabah.com.tr/magazin/2021/01/30/akkaya-kievde-podyuma-cikacak
http://sakaryagazetesi.com.tr/buyuk-defile-artik-dijitalde/61106/

Read more

Ukrayna Moda Haftası by radmin

Merhaba Yetenekli moda tasarımcıları Uluslararası Kiev Moda Haftası boyunca tasarımlarınızı uluslararası kamuoyu ile paylaşabilmenizi sağlamak adına hafta boyu bir dizi defile etkinliği gerçekleştireceğiz. Türkiye,Rusya,Ukrayna,Asya ve Avrupa’dan moda tasarımcıları ve önde gelen markaların katılımıyla Sait Emir Management’ın düzenleyeceği harika bir organizasyon sizleri bekliyor Moda Haftası boyunca Kiev’in kalbinde bulunan Arsenal müzesi içinde Mart 2021’de düzenlenecek olan defilemize katılmaya davet ediyorum.
Eylül 2021’de gerçekleştirilecek olan Ukrayna International Fashion Week sezonunda seçkin Tasarımcı ve Markalar, sınırlı sayıdaki katılımcıların arasında yer almak için geç kalmadan başvuru yapınız.
Katılmak isterseniz ve ilgileniyorsanız lütfen bize bildirin. Bu arada lütfen başvuru ekinizde, potansiyel katılımınızla ilgili tüm gerekli bilgileri içeren tasarımcı sunum paketini de iletmenizi rica ediyorum.
Herhangi bir sorunuz olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Saygılarımla,

Sait Emir

Read more

Özge Ulusoy’dan Modellikte Başarının Sırrı by radmin

Ünlü model Özge Ulusoy Türkiye’nin en başarılı modacılarının öncülük ettiği defileleri, akademik eğitimleri ve organizasyonları gerçekleştiren Apocalypse Fashion Ajans’ta gerçekleştirdiği özel workshop’ta geleceğin modellerine dikkat etmeleri gereken detayları anlattı. Moda dünyasında başarılı ve kalıcı bir model olmanın sırrını paylaşan ünlü model ile Sait Emir Model Akademi ortaklığı gelecekte de devam edecek.

Read more